+90 212 427 65 73
+90 533 048 78 93
info@pantheonmarble.com
Pürüzsüz yüzey ve narin damarlarıyla saflığı, zarafeti ortaya çıkaran mermer, tarih boyunca yapılara hakim olduğu gibi günümüzde de popülerliğini sürdürmeye devam ediyor.

Benzersiz özellikleri ve farklı dokuları olan bu eşsiz güzelliği yaşam alanlarınıza taşımak için, Pantheon,  tedarik, projelendirme, montaj ve satış sonrası hizmetleri sizin için sağlıyor.

Geçmişten gelen tecrübesini, dinamik ekibi ile harmanlayarak, hizmet kalitesini arttırmayı hedefleyen Pantheon, doğadan gelen, eşsiz güzelliklerden biri olan mermerin şıklığını sizlere sunuyor. 

Tıpkı parmak izlerimiz gibi, renkleri birbirine benzese de dokuları benzer başka bir mermer parçası bulunmayan bu göz kamaştıran malzeme ile hayallerinizin de ötesine geçebilirsiniz. 
Revealing its purity and elegance with its smooth surface and delicate veins, marble continues to be popular today, as it has dominated structures throughout history.

To carry this unique beauty with its unique features and different textures to your living spaces, Pantheon provides supply, project design, installation and after-sales services for you.

Aiming to increase its service quality by blending its past experience with its dynamic team, Pantheon offers the elegance of marble, one of the unique beauties from nature.

Just like our fingerprints, even though its colors look similiar with its unique patterns, this dazzling material can take you beyond your dreams. 
 
Doğanın gücü ve önemi hakkında bilinçliyiz.
''Doğa boşlukları sevmez'' sözünden yola çıkarak, verdiğimiz zararı en aza indirmek için fidan dikiyor ve ilgili kuruluşlara bağışta bulunuyoruz.


 
We are conscious about the power and importance of nature.
Based on the word ''Nature does not like blanks'' we plant seedlings and donate to relevant organizations to minimize our damage.
 
Pantheon, 15 yılı aşkın sektörel tecrübesini doğal taş tedarik, projelendirme ve montaj hizmetleri ile birleştirmiş, önemli projelerde görev alarak, sektörde öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır. Kaliteli hizmet vererek müşterileri ile uzun süreli, güvene dayalı ilişkiler kurmuş, taahhütleri zamanında ve kaliteden ödün vermeden tamamlayarak sektöründe saygınlık kazanmıştır.

Yapmış olduğu işlerde çalışmış olduğu firma ve tedarikçilerin duyduğu güven ve tekrar çalışma talepleri Pantheon Mermer için büyük bir gurur ve motivasyon kaynağıdır.

Müşterilerine, ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak adına, teknolojiyi ve yeni trendleri takip eden Pantheon, 2017 yılının başlarında iş kapasitesini ve hizmet alanını genişletmiştir.

Pantheon, çalışanlarının mutlak katkısı, bilgi birikimi ve iş deneyimi sayesinde almış olduğu projeleri başarıyla tamamlayarak yolculuğunu devam etmektedir. 
Pantheon has combined its more than 15 years of industry experience with natural stone procurement, project design and installation services, and has succeeded in becoming one of the leading companies in the sector by taking part in important projects. By providing quality service, it has established long-term, trust-based relationships with its customers, and completed its commitments on time and without sacrificing quality, and has gained respect in the industry.

Pantheon Marble is proud to gain its customers and suppliers trust on the projects that they worked on and their demands to work again is a great source of pride and motivation.

Following the technology and new trends in order to serve its customers beyond their needs and expectations, Pantheon expanded its business capacity and service area in early 2017.

Pantheon continues its journey by successfully completing the projects it has received thanks to its employees' absolute contribution, knowledge and work experience.

 
 
 
Doğanın Zarafetini Yaşam Alanlarınıza Taşıyoruz.
We Bring Nature's Elegance to Your Living Spaces.